Tepelné čerpadlo NeoRé

Tepelná čerpadla značky NeoRé jsou kvalitním českým výrobkem, který je na náš trh dodáván již od roku 2007. Tato dlouholetá tradice a vlastní  vývoj jsou zárukou spolehlivosti a kontinuální inovace, které spolu s kvalitním servisem (kterého jsme součástí) jsou největšími prioritami této značky.

Tepelná čerpadla NeoRé byla instalována již u několika tisíc klientů v České republice i zahraničí a tento počet se každoročně zvyšuje zhruba o 500-600 dalších. Tento progresivní vývoj a spokojenost zákazníků pomáhají budovat a propagovat značku NeoRé, která již není neznámá ani na zahraničních trzích.

Tepelná čerpadla NeoRé jsou určena především pro rodinné domy do tepelné ztráty přibližně 18 kW, ve kterých zajistí kompletní vytápění objektu stejně jako ohřev teplé užitkové vody. Jedná se o splitovou invertorovou technologii tepelného čerpadla vzduch-voda, která je tvořena českým hydromodulem v kombinaci s venkovní jednotkou TOSHIBA nebo FUJITSU. Tyto tepelná čerpadla jsou vhodná jak do novostaveb tak do stávajících rodinných domů, kde jsme schopni snížit teplotní spád topného systému pro lepší funkčnost. Nejvyšší efektivita topného systému bude zajištěna při napojení na nízkoteplotní otopnou soustavu jakou je podlahové nebo stropní vytápění.

Tepelná čerpadla NeoRé nabízíme v několika modelových řadách se dvěma typy venkovních jednotek.

Modelová řada NeoRé představuje stěžejní plně vybavený produkt, který je možné kombinovat s venkovní jednotkou TOSHIBA (T16) nebo FUJITSU (F16).

Modelová řada NeoRé TX je oproti řadě NeoRé doplněna o integrovaný 200 l zásobník teplé užitkové vody a je opět možné ji kombinovat s venkovní jednotkou TOSHIBA (T16) nebo FUJITSU (F16).

Modelová řada NeoRé MINI vychází jako NOVINKA  a je základní verzí tepelného čerpadla určeného pro vytápění. Kombinovat lze s venkovní jednotkou TOSHIBA (T17) nebo FUJITSU (F17).

Modelová řada NeoRé EX je posledním produktem této značky. Je vhodným pro vytápění zejména větších průmyslových objektů a je nabízen pouze s venkovní jednotkou TOSHIBA (T16).

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zdarma vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku pro dodávku a montáž nepelného čerpadla NeoRé

Fotogalerie některých našich instalací tepelných čerpadel NeoRé

Instalace Lískove u Frýdků. Vnitřní jednotka NeoRé MINI.
Instalace Paskov. Venkovní jednotka Fujitsu 14 HP
Instalace Lískove u Frýdků. Vnitřní jednotka NeoRé .
Instalace Vratimov. Vnitřní jednotka NeoRé MINI.
Instalace Lískove u Frýdků. Venkovní jednotka Fujitsu 8kW
Instalace Závada. Vnitřní jednotka NeoRé včetně ohřevu TUV.
Instalace Vratimov. Venkovní jednotka Fujitsu 14 HP
Venkovní jednotka Fujitsu 11HP
NeoRé F16 novostavba
Vnitřní jednotka TX s vestavěným nerez. ohřívačem TUV
Vnitřní jednotka s externím zásobníkem 250 litrů
Venkovní jednotka Fujitsu 14 kW
Přípravené podloží pro venkovní jednotku
Venkovní jednotka Fujitsu 14 kW
NeoRé MINI + bivalence stávající el. kotel a externí zásobník TUV 250 litrů
Venkovní jednotka TOSHIBA 14HP
Vnitřní jednotka NeoRé a externí ohřívač TUV 250 litrů
Vnitřní jednotka NeoRé model 2016
Instalace venkovní jednotky TOSHIBA 14 HP
Dodávka tepelného čerpadla včetně podlahového topení

Přílohy

Příslušenství k tepelným čerpadlům (0.6 MB)

Certifikát (0.77 MB)